Staráme se o své zaměstnance

Naším cílem jsou nejen spokojení zákazníci, ale i spokojení zaměstnanci. Pro naši firemní kulturu je charakteristická plochá hierarchie a týmová spolupráce mezi různými odděleními a zeměmi. V naší společnosti vytváříme pracovní kulturu, která podporuje důvěru, respekt a různorodost a kde je oceněn každý jednotlivec, který zde dostane příležitost naplnit svůj potenciál. Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu celé společnosti, a proto se věnujeme profesionálnímu rozvoji každého člena týmu. Rozvoj pracovních sil považujeme za investici do společnosti, protože vzdělaní zaměstnanci s vysokou motivací představují základ udržitelného úspěchu.  

Rozvoj lidských zdrojů ve společnosti se soustředí na:

 

  •     Individuální školení a kariérní plány
  •     Program rozvoje schopností vedení
  •     Každoroční hodnotící pohovory
  •     Každoroční zaměstnanecký průzkum
 
Aktuálně hledáme kolegy na tato místa

 • Pracovníci do skladu Praha
více informací na telefonním čísle vedoucího skladu Martina Čukalovského 727 931 214.

Žena s blond vlasy v modré blůzce na pohovoru
Neustále rosteme...

proto hledáme posily do našeho týmu v České republice s možným nástupem ihned, ale také pro náš strategický rozvoj od roku 2019.

Hledáme nadšené, talentované uchazeče, se zájmem pracovat v atraktivní firmě (muže/ženy):

Referenty do prodejního oddělení (Customer Service Center)
Obchodní zástupce
Referenty do oddělení nákupu
Key Account/Produkt Management
Pracovníky do oddělení marketingu
Pracovníky do skladu

Technické pracovníky v oblasti:

  •     Grafický papír - Printing
  •     Packaging + industrial packaging
  •     Office
  •     Visual communication
Skupina kolegů ve formálním oblečení

Společnost EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r. o., založena v roce 1993, je členem Europapier Group, která se stala v průběhu více než 4 desetiletí lídrem na trhu ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě a má pobočky ve 13 evropských zemích.

Pod mottem „Serving your success“ nabízíme našim zákazníkům široký sortiment papíru a papírových produktů v oblasti obalů, office, design a hygieny.

Nabízíme zázemí mezinárodní skupiny, práci plnou výzev a zajímavých i náročných činností. Samozřejmostí je možnost osobního i profesního rozvoje a příjemná pracovní atmosféra vytvořená na základě zodpovědnosti, špičkových výkonů a respektu.

Máte-li zájem o kariéru v Europapieru a chcete se stát součástí našich budoucích úspěchů, pak pro získání více informací zašlete žádost s názvem Vámi vybrané pozice na emailovou adresu r.vomackova(at)europapier.cz.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Pokud se chcete ucházet o místo, zašlete veškeré podklady (přihlášku, životopis s fotografií) v souboru PDF na následující adresu:

 jobs(at)europapier.cz