NOVÁ 7. EDICE VZORNÍKU KREATIVNÍCH PAPÍRU

Hledáte způsob, jak odlišit klienty od konkurence? Chcete ohromit své klienty a partnery profesionálním vzhledem? Pokud ano, zažádejte si o nový vzorník kreativních papírů!

Nabízíme široký výběr vzorků kreativních papírů, které můžete použít pro různé účely, jako jsou luxusní vizitky, firemní obálky, obaly na produkty a další. Naše papíry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jak z recyklovaných tak těch z primárních vláken a mají různé barvy, struktury a povrchové úpravy. Můžete si vybrat z klasických, elegantních, moderních nebo fresh stylů podle svého vkusu a firemní identity.

Ať už potřebujete vytvořit úchvatné portfolio, nezapomenutelnou pozvánku, nápaditý leták, firemní identitu nebo originální brožuru, naše kreativní papíry vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vzorník můžete získat ZDARMA po vyplnění formuláře dole na této stránce.

Nespokojte se s nudnými a obyčejnými papíry, když můžete mít kreativní papíry, které rozzáří firmy vašich klientů. Napište si o vzorník ještě dnes a nechte nás vám pomoci vytvořit dokonalý dojem!

 

 

Co ve vzorníku najdete nového? 

 

8 nových materiálů 28 nových barev 13 nových gramáží
Legenda certifikátů 283 vzorků Značení ekologických materiálů

 

 

Koehler Eco® Black & Dark Grey - udržitelný materiál na luxusní obaly

Prémiový papír vyroben ze 100% recyklovaných vláken a bez uhlíku.  Ekologické certifikace jako je FSC® (C017326) , Blue Angel a EU Ecolabel Koehler Eco řadí mezi zelenou alternativu ve skupině tmavých prémiových papírů. 

Dostupný ve variantách Black, Dark Grey, Nautic Blue a Natural white, v gramážích 120 g, 160 g, 270 g, 350 g nebo 720 g v černé barvě. 

 

 

 

 

 

 

Udržitelné lest​nictv

í​​​​​​

Lahnur®

velmi odolný nenatíraný papír, z 80 % stvořen z obnovitelných surovin. Jsem papírovou alternativou k syntetickým materiálům.

 

Lahnur je odolný vůči povětrnostním vlivům a odolnější vůči roztržení. Patří do kategorie recyklovatelného a kompostovatelného materiálu. Samozřejmostí je FSC® (C017326) a ISEGA certifikace pro styk s potravinami.

Dostupné v gramážích 110 g , 150, 200 g.

 

 

 

 

Gmund Canvas

ražený kreativní papír, který na pohled i na dotek evokuje strukturu lněného plátna.
 

Alternativa ke standartním texturám jako je kůže nebo knihařské plátno. Díky speciální textuře dobře odolává otiskům prstů a skvrnám (přesto zůstává  přírodním papírem).

Dostupný  ve 4 barevných provedeních – brilliant white, chalky white, grey beige, green grey.

 

 

 

 

 

 

Udržitelné lest​nictv

í​​​​​​

Mohawk Renewal Hemp

velmi odolný nenatíraný papír, z 80 % stvořen z obnovitelných surovin. Jsem papírovou alternativou k syntetickým materiálům.

Přírodní papír vyrobený z 30 % konopných vláken, z části z recyklovaného materiálu a zčásti z FSC® (C017326) certifikovaných primárních vláken. Barevná varianta Clean White je mixem 30 % konopí a 70 % primárních vláken

Dostupný ve třech odstínech - Clean White, Fiber White, Flower a jsem vyroben bez použití kyselin. Výborně se hodím na obaly knih, firemní reporty, pozvánky, vizitky a další marketingové materiály.

 

 

 

Certifikáty

Vyznejte se v certifikátech. Se vzorníkem už déle nebudete muset zjišťovat jestli jsou vybrané papíry certifikované. Díky našemu značení, na každém certifikovaném papíru najdete příslušné logo.

Naše EKO značka

Chceme, abyste rozeznali ekologické papíry hned, jak je uvidíte při prohlížení vzorníku. Abychom Vám to ještě více ulehčili, ve vzorníku najdete popisy jednotlivých typů udržitelných materiálů. 

Potvrďte prosím captcha.