Nepřestáváme rozšiřovat divizi hygiena

Divize Hygieny byla založena v roce 2015. Původně jsme prodávali pouze několik desítek vybraných papírových produktů, které byly tehdy přiřazeny k divizi Office.

Dnešním dnem nabízíme již více než 4.500 zalistovaných hygienických materiálů, které pokryjí téměř jakékoli využití napříč požadavky našich zákazníků.

Cílem je obsloužit co nejširší spektrum zákaznických potřeb, konkrétně:

Kanceláře, administrativní budovy, nákupní centra a školství – zde nabízíme kompletní vybavení od zásobníků na toaletní papír po mýdlo a dezinfekci, a to i v mnoha designových provedeních pro náročné zákazníky. Jsme velmi úspěšní i s provoněním prostor od těch nejmenších až po obří haly.

Úklidové společnosti patří mezi naše pravidelné odběratele. Velký důraz klademe na logistický servis, zavážíme stovky míst v celé republice do 24 hodin. Samozřejmostí je komplexnost zakázek od vozíků pro uklízečky, mopů a čistící chemie až po jakékoli VIP doplňky.

Průmyslové a výrobní společnosti patří k našim tradičním odběratelům. U nich je prioritou kvalita materiálů, které se testují mnohdy i několik měsíců. Toto odvětví zásobujeme zejména netkanými textiliemi, abrazivními pastami a řadou vybraných chemických přípravků.

Hotely a restaurace doplňují řadu našeho hlavního zaměření. Zajišťujeme kompletní sortiment a služby tak, aby pokryly maximum zákaznických potřeb od malé hospůdky až po pětihvězdičkový hotel. Nabízíme ubrousky v mnoha variantách, kvalitách i barevných provedeních, designové vybavení toalet i nejrůznější textilie vhodné všemožné použití v kuchyních.

Snažíme se neustále budovat pro zákaznicky orientovaný servis, naslouchat klientům a pružně reagovat na jejich požadavky. Rozšiřujeme nejen naše služby a sortiment, ale také tým divize hygieny; ten momentálně čítá deset specialistů, kteří jsou vám kdykoli k dispozici.

Těšíme se na vaše další objednávky!

Milan Pivovarčík, manažer divize Hygieny