Jsme One Stop Shop!

 

Zastavte se u nás a jinam už nemusíte!

EUROPAPIER-BOHEMIA
proměna velkoobchodu s papírem
Již roky rozšiřujeme naše služby a sortiment, založili jsme nové divize a neustále budujeme pozici komplexního dodavatele našich zákazníků.
V současné době máme již šest plně funkčních a samostatných divizí, které obsluhují naše stálé klienty a usilují o maximální spolehlivost v kvalitě i servisu.


PRINTING-PACKAGING-DESIGN-OFFICE-HYGIENA-PACKAGING SOLUTIONS
Ať už je naším zákazníkem tiskárna, kartonážka, grafické studio, velkoobchod s kancelářskými potřebami, papírnictví, copy-shop, retail, prodejce kancelářské techniky, výrobní společnost, hotel, restaurace, úklidová společnost, škola nebo třeba obchodní centrum, všechny spojuje náš záměr pokrýt naprostou většinu přání a požadavků, tedy stát se „One Stop Shopem“.
Kromě dodávek hlavních materiálů a komodit zajišťujeme nejrůznější druhy balení, hygienických potřeb, úklidových prostředků, kreativních papírů vhodných pro reprezentativní tisky, samozřejmostí jsou kancelářské papíry, etikety, obálky, pokladní kotoučky a další řešení na míru včetně potisků s reklamou nebo logem dle vašeho přání.
Každým rokem skokově rozšiřujeme skladové zásoby a dostupnost nabízených materiálů. Nasloucháme vám, našim zákazníkům, abychom se i nadále mohli zlepšovat a přicházet s novinkami.
To vše podporujeme spolehlivou logistikou, která pro všechny naše klienty zajištuje servis do 24 hodin v rámci celé republiky.
DĚKUJEME, že jste s námi a dáváte nám důvěru!
Váš EUROPAPIER-BOHEMIA – ONE STOP SHOP TEAM