EUROPAPIER NA KNIŽNÍM VELETRHU VE FRANKFURTU – HALA 4.1, STÁNEK L69

Už tento říjen se Europapier znovu zúčastní knižního veletrhu ve Frankfurtu. Jsme nadšeni, že máme možnost sdílet naši vášeň pro papír s milovníky papíru, vydavatelstvími, muzei, agenturami, grafickými designéry a tiskaři z celého světa! Navštivte náš stánek v hale 4.1/L69 a objevte vaše nové oblíbené papíry.

 

 

Navštivte Europapier zde: Hala 4.1; Stánek L69. 
V čem spočívá kouzlo Europapieru? 

S velikou vášní je Europapier k dispozici našim zákazníkům přes čtyři dekády. Náš pečlivě vybraný sortiment papíru a kartonu je navržen tak, aby naplnil veškerá očekávání vydavatelského průmyslu. Dnes jsme přední obchodník ve střední a východní Evropě & Rusku. Jsme rychlí, spolehlivý a odpovědně jednající partner, díky našim pobočkám, které mají v regionech přes 60 skladů s více než 1000 profesionálními zaměstnanci. Jsme místo, kde tisknete! Vaše knihy a náš papír = dokonalá souhra! 

Během minulých let jsme, skrze získané zkušenosti a praxi, zdokonalili a dále povýšili náš sortiment.

Říkáme ne kompromisům, jdeme přes překážky až k jádru věci.
Myslíme to s papírem vážně. To je Europapier.
Ponořte se do našeho sortimentu na www.europapier.cz<//a>

Dnes hrdě nabízíme kompletní a specializovaná řešení v následujících odvětvý:

Jednou za rok se Frankfurtský knižní veletrh mění na svět plný velkých nápadů. Je to mezinárodně nejdůležitější místo obchodu pro všechny druhy obsahu. Experti ze světa publishingu se zde potkávají s partnery z technologického průmyslu a souvisejícího kreativního průmyslu, jako je herní průmysl nebo filmařina. Z těchto setkání obchodní modely nabírají nový směr a utváří se tak nové kooperace.

V tu samou dobu se veletrh stává hlavní kulturní událostí: kolem 7 500 vystavujících ze 100 zemí světa, více než 285 000 návštěvníky, přes 4 000 akcí, okolo 10 000 novinářů, blogerů a influencerů dělají každý rok z Frankfurtského knižního veletrhu největší obchodní veletrh publishingu - Frankfurt, metropole nad Mohanem, centrum mezinárodního mediálního světa.

Najdete nás v katalogu vystavovatelů FBF


Jsme šťastní, že Vám můžeme představit naše nejmilovanější papírové značky v oblasti publishingu:

                          

Spojte se s Europapier týmem blízko Vás!